Studio treningu personalnego

Studio treningu personalnego
41-807 Zabrze
ul. Tarnopolska 72

Dojazd na parking studio

Nasze Studio to miejsce, gdzie w spokoju możesz trenować pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, na bezpiecznym sprzęcie i w gustownie  wystylizowanych wnętrzach. Gdzie stres ma szansę wyładować zagoniony biznesmen ? Gdzie swobodnie, pod bacznym okiem naszych trenerów możesz poprawić zaniedbaną sylwetkę ?

Z podopiecznymi prowadzimy różnorodne zajęcia wynikające ze specjalizacji naszych trenerów. Może to być trening usprawniający po przebytych kontuzjach, przygotowanie przed nartami, trening po ciąży, budowa lub redukcja masy ciała, trening dla „puszystych” kobiet  lub coś dla mężczyzn, np. sporty walki; zapasy, boks, kickboxing, MMA, samoobrona. Masz wyjątkową okazję się przekonać jak bezpieczne a zarazem pasjonujące są sporty walki. Wprowadzimy Cię w ten fascynujący świat.

Jak dotarłeś już do tego miejsca to sięgnij po telefon i umów się na spotkanie  (501 428 303), nic prostszego ! Niczym nie ryzykujesz, pierwsze zajęcia dla niezdecydowanych klientów są gratis.

To miejsce, które ma klimat i sportową atmosferę. Stworzone na bazie wieloletnich doświadczeń osób związanych ze sportem i rekreacją. To przestrzeń specjalnie przygotowana na potrzeby treningu personalnego. Czyli jedn trener i jedna osoba ćwicząca. Oczywiście jest możliwość realizacji u nas zajęć z dwoma i trzema podopiecznymi. Jest to zależne od potrzeb i rodzaju treningu.

Studio Treningu Personalnego Fight4Fit to idealny azyl dla każdego, kto zamierza popracować nad własnymi niedoskonałościami. Doskonal

Treningi odbywają się w dowolnych godzinach ustalonych wspólnie z trenerami. Z podopiecznymi współpracują specjaliści z wielu dziedzin sportowych oraz z zakresu dietetyki. Wszystko po to, by w pełni sprostać Twoim indywidualnym oczekiwaniom. Trenerzy Fight4Fit to ludzie z pasją, otwarci, zaangażowani w swoją pracę i potrafiący zarażać miłością do sportu. Z nimi kręta, wyboista, droga do realizacji osobistych celów staje zdecydowanie łatwiejsza do pokonania.

Tylko od Ciebie zależy, w którym miejscu będziesz za jakiś czas i jakie cele uda Ci się osiągnąć. W Fight4Fit z chęcią przekazujemy inspirację i zastrzyk pozytywnej energii.

Sprawność fizyczna i zdrowy styl życia to recepta na szczęśliwe życie.

Zapraszamy na trening !

Jesteś o krok od zmiany :)

facebook
youtube