Trening personalny

Klub Fight4Fit - trening personalny 
41-807 Zabrze
ul. Tarnopolska 72

Dojazd na parking Klubu

Nasz Klub to miejsce, gdzie w spokoju możesz trenować pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, na bezpiecznym sprzęcie i w gustownie wystylizowanych wnętrzach. Gdzie stres ma szansę wyładować zagoniony biznesmen. Gdzie swobodnie, pod bacznym okiem naszych trenerów możesz poprawić zaniedbaną sylwetkę.

Z podopiecznymi prowadzimy różnorodne zajęcia wynikające ze specjalizacji naszych trenerów. Naszą pasją są sporty walki; boks, kickboxing, MMA, samoobrona, bjj. Masz wyjątkową okazję przekonać się jak bezpieczne a zarazem pasjonujące są sporty walki. Wprowadzimy Cię w ten fascynujący świat.

Jak dotarłeś już do tego miejsca to sięgnij po telefon i umów się na spotkanie  (501 428 303), nic prostszego !

To miejsce, które ma klimat i sportową atmosferę. Stworzone na bazie wieloletnich doświadczeń osób związanych ze sportem i rekreacją. To przestrzeń specjalnie przygotowana na potrzeby treningu personalnego. Czyli jedn trener i jedna osoba ćwicząca. Oczywiście jest możliwość realizacji u nas zajęć z dwoma i trzema podopiecznymi. Jest to zależne od potrzeb i rodzaju treningu.

Klub Fight4Fit to idealny azyl dla każdego, kto zamierza popracować nad własnymi niedoskonałościami.

Treningi odbywają się w dowolnych godzinach ustalonych wspólnie z trenerami. Wszystko po to, by w pełni sprostać Twoim indywidualnym oczekiwaniom. Trenerzy Fight4Fit to ludzie z pasją, otwarci, zaangażowani w swoją pracę i potrafiący zarażać miłością do sportu. Z nimi kręta, wyboista, droga do realizacji osobistych celów staje się zdecydowanie łatwiejsza do pokonania.

Tylko od Ciebie zależy, w którym miejscu będziesz za jakiś czas i jakie cele uda Ci się osiągnąć. W Fight4Fit z chęcią przekazujemy inspirację i zastrzyk pozytywnej energii.

Sprawność fizyczna i zdrowy styl życia to recepta na szczęśliwe życie.

Zapraszamy na trening !

Jesteś o krok od zmiany :)

facebook
youtube