Studio treningu personalnego

Studio treningu personalnego
41-807 Zabrze
ul. Tarnopolska 72

 

 

Gdzie w spokoju może poćwiczyć zapracowana mama? Gdzie stres ma szansę wyładować zagoniony biznesmen? Gdzie swobodnie, bez narażania na złośliwe uśmieszki innych, każdy może wyrzeźbić zaniedbaną sylwetkę?

W miejscu, które ma klimat i domową atmosferę.

Kameralnie, pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, na najlepszym sprzęcie i w elegancko wystylizowanych wnętrzach. To w takim studio treningu pracuje się najlepiej i najefektywniej.

Takie miejsce powstało niedawno w Zabrzu. Studio Treningu Personalnego Fight4Fit. Idealny azyl dla każdego, kto zamierza popracować nad własnymi niedoskonałościami.

U Nas nikt nie usłyszy żadnych docinków, nie narazi się na krzywdzące oceny. To miejsce przepełnione dobrą energią, gdzie - bez tłumu gapiów i tłoku - każdy z Was może spokojnie popracować.

Treningi odbywają się w godzinach ustalonych wspólnie z trenerami. Z podopiecznymi współpracują specjaliści z wielu dziedzin sportowych oraz z zakresu dietetyki. Wszystko po to, by w pełni sprostać Waszym indywidualnym oczekiwaniom. Trenerzy Fight4Fit to ludzie z pasją, otwarci, zaangażowani w swoją pracę i potrafiący zarażać miłością do sportu. Z nimi kręta, wyboista, droga do realizacji osobistych celów staje się szeroką i prostą autostradą.

Tylko od Was zależy, w którym miejscu będziecie za jakiś czas i jakie cele uda Wam się osiągnąć. W Fight4Fit z chęcią damy wszystkim inspirację i zastrzyk pozytywnej energii.

Sprawność fizyczna i zdrowy styl życia to nie tylko chwilowa moda czy hobby, ale recepta na szczęśliwe życie. Pasję tę z chęcią Wam przekażemy.

Zapraszamy na trening !